SEKCJE

Klub sportowy MKS WODNIK Radom prowadzi sekcje pływackie:

> WYCZYNOWO - SPORTOWA

> SPORTOWA ŚREDNIA

> SKS /sekcja klas sportowych/

> PODSTAWOWA

oraz SEKCJĘ TRIATHLONU

SEKCJA WYCZYNOWO - SPORTOWA

Do sekcji wyczynowej przynależą zawodnicy klubu, którzy mają największe osiągnięcia i zdobyli najwięcej medali w startach w Mistrzostwach Polski. Juniorzy WODNIKA to utytułowana, utalentowana młodzież uprawiająca pływanie wyczynowo.

Szkolenie w sekcji prowadzone jest przez doświadczonych trenerów Krzysztofa Krzysztoszka, Marcina Cieślika i Marcina Fokta.

Nabór do sekcji wyczynowej ustalają bezpośrednio odpowiedzialni za szkolenie w sekcji trenerzy Krzysztof Krzysztoszek, Marcin Cieślik i Marcin Fokt

SEKCJA SPORTOWA ŚREDNIA

Sekcja sportowa to młodsi wychowankowie klubu, którzy zdobywają doświadczenie sportowe w pływaniu.

Młodzicy WODNIKA to utalentowane dzieci i młodzież szkolna.

Sekcję sportową prowadzi doświadczona kadra szkoleniowa, koordynowana przez trenerów Krzysztofa Krzysztoszka, Marcina Cieślika i Marcina Fokta.

Nabór do sekcji prowadzą bezpośrednio trenerzy Krzysztof Krzysztoszek i Marcin Cieślik

SEKCJA KLAS SPORTOWYCH

Sekcję tworzą uczniowie klas sportowych pływackich z radomskich szkół podstawowych PSP 1 PSP 3 i PSP 4.

Dzieci z SKS-ów wchodzą w świat sportu poprzez naukę pływania od podstaw aż do szkolenia sportowego pływackiego. Uczą się techniki pływania, właściwych postaw a także zasad udziału w zawodach pływackich różnej rangi.

Sekcję sportową prowadzi doświadczona kadra szkoleniowa.

* szczegółowe informacje w zakładce "klasy sportowe"

SEKCJA PODSTAWOWA

Do sekcji należą najmłodsze dzieci, które dopiero uczą się podstaw pływania. Przechodząc kolejno poszczególne etapy szkolenia, uczą się prawidłowych postaw, techniki pływania i stylów pływackich.

SEKCJA TRIATHLONU

Zajęcia w sekcji triathlonu skierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych chcących rywalizować w zawodach triathlonowych, aquathlonowych, duathlonowych lub w dwuboju. Treningi prowadzą: Marcin Cieślik, Roman Hebda, Krzysztof Krzysztoszek oraz współpracujący trenerzy z pokrewnych dyscyplin sportu. Harmonogramy zajęć do uzgodnienia bezpośrednio u prowadzących.

dokumnty do pobrania:

Deklaracja Członkowska (PDF)

Karta Roczna (PDF)

Wniosek o wydanie licencji zawodnika

zasady i regulaminy:

Przepisy FINA 2009-2013